Darts / 【DYNASTY】A-FLOW CRYSTAL LINE IBIS2 Steel 23g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 47.0mm |
| Weight (barrel Only) | 23.0g |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Shark Cut , Vertical Cut , Pixel cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
DYNASTY
A-FLOW CRYSTAL LINE IBIS2 Steel 23g
A-FLOW CRYSTAL LINE IBIS2 Steel 23g
PRICE:JPY13,800
dnd4094
Recently checked items
-
CUESOUL
JIHO series S1 20gJPY 11,999
-
Harrows
Luke Woodhouse Model Series 3 2BA 18gJPY 24,200
-
Harrows
DAVE CHISNALL MODEL SERIES 4 Steel 24gJPY 24,200
-
Harrows
DAVE CHISNALL MODEL SERIES 4 Steel 26gJPY 24,200
-
CONDOR
AXE 120 Slim Short WhiteJPY 1,680
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE LISA5 キム・ヒョジンモデル 2BA 18gJPY 15,800


