Darts / 【Harrows】RYAN SEARLE Model SERIES 3 Steel 22g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 51.0mm |
| Weight (barrel Only) | 22.0g |
| Maximum Diameter | 6.7mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Pixel cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
Harrows
RYAN SEARLE Model SERIES 3 Steel 22g
RYAN SEARLE Model SERIES 3 Steel 22g
PRICE:JPY24,200
had6713
Recently checked items
-
DYNASTY
A-FLOW CRYSTAL LINE IBIS2 Steel 22gJPY 13,800
-
DYNASTY
KATANA SHIN・MURAMASA UKYO SteelJPY 13,800
-
Harrows
Luke Woodhouse Model Series 3 2BA 18gJPY 24,200
-
Harrows
DAVE CHISNALL MODEL SERIES 4 Steel 24gJPY 24,200
-
Harrows
DAVE CHISNALL MODEL SERIES 4 Steel 26gJPY 24,200
-
CONDOR
AXE 120 Slim Short WhiteJPY 1,680


