Darts / 【Harrows】RYAN SEARLE Model SERIES 3 Steel 32g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 51.0mm |
| Weight (barrel Only) | 32.0g |
| Maximum Diameter | 8.1mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Pixel cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
Harrows
RYAN SEARLE Model SERIES 3 Steel 32g
RYAN SEARLE Model SERIES 3 Steel 32g
PRICE:JPY24,200
had6718
Recently checked items
-
TRiNiDAD
UNIFIED Roman Type6 Miyu Miyawaki Model SteelJPY 13,200
-
TARGET
K-FLEX STEPHEN BUNTING Model Standard Short Black 410123JPY 2,480
-
JOKERDRIVER
CRYSTAL KAISERINJPY 35,200
-
TRiNiDAD
RICARDO TYPE3 Seigo Asada Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 15,400
-
CUESOUL
Aglaia Heavy Sayaka Sasaki ModelJPY 14,000
-
one80
S-Bite S-B3 Steel 24gJPY 12,100


