Darts / 【Harrows】NOX 2BA 18g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Brass |
| Length | 54.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.0g |
| Maximum Diameter | 8.4mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Micro Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
Harrows
NOX 2BA 18g
NOX 2BA 18g
PRICE:JPY3,500
had6751
Recently checked items
-
TRiNiDAD
UNIFIED Roman Type6 Miyu Miyawaki Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 15,400
-
FitFlight
PRO D-4 ClearJPY 800
-
harrows
DAVE CHISNALL 4 1019JPY 489
-
harrows
HEAVY METAL 1023JPY 489
-
DYNASTY
KATANA MURASAME・OBORO Limited Edition 2BA 22gJPY 13,800
-
TARGET
FABLE-FRIST EDITION SWISS POINT 23g 191006JPY 110,000


