Darts / 【Harrows】NOX Steel 24g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Brass |
| Length | 61.0mm |
| Weight (barrel Only) | 24.0g |
| Maximum Diameter | 9.1mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Micro Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
Harrows
NOX Steel 24g
NOX Steel 24g
PRICE:JPY4,950
had6754


