Darts / 【Harrows】DAMON HETA MODEL SERIES 4 2BA 18g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 50.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.0g |
| Maximum Diameter | 6.3mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Center |
Harrows
DAMON HETA MODEL SERIES 4 2BA 18g
DAMON HETA MODEL SERIES 4 2BA 18g
PRICE:JPY24,200
had6781


