Darts / 【TARGET】MIZU SERIES 03 SWISS POINT 23g 191004
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Standard | Swiss Point |
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 48.5mm |
| Weight (barrel Only) | 23.0g |
| Maximum Diameter | 7.3mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Pixel cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TARGET
MIZU SERIES 03 SWISS POINT 23g 191004
MIZU SERIES 03 SWISS POINT 23g 191004
PRICE:JPY19,800
tad7125


