Darts / 【one80】VIKING Boris Koltsov Model Steel 21g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 46.0mm |
| Weight (barrel Only) | 21.0g |
| Maximum Diameter | 6.4mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
one80
VIKING Boris Koltsov Model Steel 21g
VIKING Boris Koltsov Model Steel 21g
PRICE:JPY17,600
oed1323
Recently checked items
-
TARGET
BLACK MARQUE WARRIOR Lee Tae Kyung Model 2BA 210471JPY 19,800
-
TARGET
K-SHIFT Standard Short White 410543JPY 2,480
-
TARGET
SCOTT WILLIAMS GENERATION 2 SCOTT WILLIAMS MODEL 2BA 18g 210386JPY 12,800
-
TARGET
K-SHIFT Shape Short White 410540JPY 2,480
-
TARGET
K-FLEX STEPHEN BUNTING Model Standard Intermediate Black 410124JPY 2,480
-
TRIPLEIGHT
AXEBEC2 type-A Akihiko Owaku Model 2BA 20gJPY 15,800


