Darts / 【one80】JESUS NOGUERA PEREA Jesus Noguera Perea Model Steel 22g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 48.5mm |
| Weight (barrel Only) | 22.0g |
| Maximum Diameter | 6.8mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
one80
JESUS NOGUERA PEREA Jesus Noguera Perea Model Steel 22g
JESUS NOGUERA PEREA Jesus Noguera Perea Model Steel 22g
PRICE:JPY17,600
oed1333
Recently checked items
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE any turned40 ASAKO ATARASHI MODEL 2BA 21gJPY 15,800
-
TRiNiDAD
UNIFIED Roman Type6 Miyu Miyawaki Model 2BAJPY 13,200
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE Entertainer HIROKAZU OSAKI MODEL 2BA 17.5gJPY 15,800
-
Harrows
RYAN SEARLE Model SERIES 3 2BA 20gJPY 24,200
-
one80
S-Bite S-B2 2BA 18gJPY 12,100
-
TARGET
K-FLEX Shape Medium Japan EXCLUSIVE AQUAMARINE 410284JPY 1,580


