Darts / 【MIRARCH】Realign Neo Type1 torpedo Yukina Chiba devise
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 43.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Maximum Diameter | 7.8mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
MIRARCH
Realign Neo Type1 torpedo Yukina Chiba devise
Realign Neo Type1 torpedo Yukina Chiba devise
PRICE:JPY14,800
mcd0111
Recently checked items
-
Harrows
GEO TORPEDO QP Steel 23gJPY 33,000
-
Harrows
WOLFRAM TRINITY 2BA 18gJPY 26,400
-
【L-Flight】】PRO Choi Minseok Model ver.1 Shape Blue JPY 990
-
UNICORN
Ayano Shiobara Model MoonJPY 18,500
-
TRIPLEIGHT
AXEBEC2 Air type-B Akihiko Owaku Model 2BA 18gJPY 16,800
-
TARGET
K-FLEX XENO MOTOMU SAKAI Model Shape Short Neon Yellow 410322JPY 1,879


