Darts / 【DMC】Sabre Sunny SP3 Mitsuhiko Tatsunami Model Black 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 44.0mm |
| Weight (barrel Only) | 20.5g |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
DMC
Sabre Sunny SP3 Mitsuhiko Tatsunami Model Black 2BA
Sabre Sunny SP3 Mitsuhiko Tatsunami Model Black 2BA
PRICE:JPY18,700
dmd0187


