Darts / 【TRIPLEIGHT】Noxia Rainbow95 ASUKA TAKANASHI MODEL Steel
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 95% |
| Length | 50.0mm |
| Weight (barrel Only) | 24.0g |
| Maximum Diameter | 6.5mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TRIPLEIGHT
Noxia Rainbow95 ASUKA TAKANASHI MODEL Steel
Noxia Rainbow95 ASUKA TAKANASHI MODEL Steel
PRICE:JPY16,800
trd2863
Recently checked items
-
TRiNiDAD
BASSA Katsuya Shinohara Model 2BAJPY 13,200
-
Fit Flight
Cali WEST Model ver.3 Superslim DblackJPY 870
-
【L-Flight】】EZ Mitsuhiko Tatsunami Model ver.2 Shape MIX JPY 990
-
CONDOR
AXE L4zyAlone2 Akimune Matsuyoshi Model Standard Medium Clear Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879
-
【L-Flight】】PRO Mitsuhiko Tatsunami Model ver.2 Shape KAMI MIX JPY 990
-
CONDOR
AXE L4zyAlone2 Akimune Matsuyoshi Model Standard Long Clear Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879


