Darts / 【TRiNiDAD】BASSA Katsuya Shinohara Model 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 55.0mm |
| Weight (barrel Only) | 20.5g |
| Maximum Diameter | 6.5mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TRiNiDAD
BASSA Katsuya Shinohara Model 2BA
BASSA Katsuya Shinohara Model 2BA
PRICE:JPY13,200
tdd1911
Recently checked items
-
Fit Flight
Cali WEST Model ver.3 Superslim DblackJPY 870
-
【L-Flight】】EZ Mitsuhiko Tatsunami Model ver.2 Shape MIX JPY 990
-
CONDOR
AXE L4zyAlone2 Akimune Matsuyoshi Model Standard Medium Clear Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879
-
【L-Flight】】PRO Mitsuhiko Tatsunami Model ver.2 Shape KAMI MIX JPY 990
-
CONDOR
AXE L4zyAlone2 Akimune Matsuyoshi Model Standard Long Clear Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879
-
Fit Flight Air
Pei Ying Liao Model ver.2 Shape MIXJPY 970


