Darts / 【TRIPLEIGHT】AXEBEC2 Air type-A Akihiko Owaku Model 2BA 18g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 51.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Maximum Diameter | 6.5mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Micro Cut , Multifaceted Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Rear |
TRIPLEIGHT
AXEBEC2 Air type-A Akihiko Owaku Model 2BA 18g
AXEBEC2 Air type-A Akihiko Owaku Model 2BA 18g
PRICE:JPY16,800
trd2903
Recently checked items
-
Harrows
WOLFRAM TRINITY 2BA 20gJPY 26,400
-
MIRARCH
Realign Neo Type2 Straight Yukina Chiba deviseJPY 14,800
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model White Day S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 15,400
-
【L-Flight】】PRO Choi Minseok Model ver.1 Shape Black JPY 990
-
【L-Flight】】PRO Choi Minseok Model ver.1 Shape Blue JPY 990
-
UNICORN
Ayano Shiobara Model MoonJPY 18,500


