Darts / 【TRiNiDAD】SANTANA Rika Okubo Model 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.0g |
| Maximum Diameter | 7.3mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TRiNiDAD
SANTANA Rika Okubo Model 2BA
SANTANA Rika Okubo Model 2BA
PRICE:JPY13,200
tdd1941


