Darts / 【JOKERDRIVER】CRYSTAL HYUGA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 95% |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 20.0g |
| Maximum Diameter | 7.5mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Multifaceted Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
JOKERDRIVER
CRYSTAL HYUGA
CRYSTAL HYUGA
PRICE:JPY35,200
jod5027
Recently checked items
-
【L-Flight】】PRO Hiroki Kanako Model ver.1 Shape MIX JPY 990
-
CONDOR
AXE Un-Rai Yuki Yamada Model Small Short Clear SandJPY 1,879
-
【L-Flight】】PRO ALC Kaoru Shimakawa Model ver.1 Kite MIX JPY 990
-
【L-Flight】】PRO Ryan Searle Model ver.4 Standard Clear Black JPY 990
-
CONDOR
AXE Un-Rai Yuki Yamada Model Small Extra Long Clear SandJPY 1,879
-
CONDOR
AXE 120 Yuki Yamada Model Un-Rai Small Medium Clear SandJPY 1,879


