Darts / 【Harrows】GEO PARALLEL QP Steel 23g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 50.0mm |
| Weight (barrel Only) | 23.0g |
| Maximum Diameter | 6.9mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Front |
Harrows
GEO PARALLEL QP Steel 23g
GEO PARALLEL QP Steel 23g
PRICE:JPY33,000
had6803
Recently checked items
-
Fit Flight Air
Chun Yao Huang Model Shape WhiteJPY 970
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model White Day S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 15,400
-
【L-Flight】】PRO Choi Minseok Model ver.1 Shape Black JPY 990
-
【L-Flight】】PRO Choi Minseok Model ver.1 Shape Blue JPY 990
-
UNICORN
Ayano Shiobara Model MoonJPY 18,500
-
TRIPLEIGHT
AXEBEC2 Air type-B Akihiko Owaku Model 2BA 18gJPY 16,800


