Darts / 【Harrows】GEO TORPEDO QP Steel 23g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 50.0mm |
| Weight (barrel Only) | 23.0g |
| Maximum Diameter | 7.35mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Front |
Harrows
GEO TORPEDO QP Steel 23g
GEO TORPEDO QP Steel 23g
PRICE:JPY33,000
had6811


