Darts / 【one80】FB LEUNG Model ver.3 Steel 22g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 50.0mm |
| Weight (barrel Only) | 22.0g |
| Maximum Diameter | 6.4mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
one80
FB LEUNG Model ver.3 Steel 22g
FB LEUNG Model ver.3 Steel 22g
PRICE:JPY17,600
oed1354
Recently checked items
-
【L-Flight】】EZ Hiroki Kanako Model ver.1 Shape MIX JPY 990
-
CONDOR
AXE Un-Rai Yuki Yamada Model Small Medium Clear BlackJPY 1,879
-
CONDOR
AXE Un-Rai Yuki Yamada Model Small Short Clear Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879
-
CONDOR
AXE Un-Rai Yuki Yamada Model Small Medium Clear Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879
-
one80
FB LEUNG Model ver.3 2BA 22gJPY 17,600
-
L-Flight × GLIMSTER
PRO Beer ShapeJPY 998


