Darts / 【TRiNiDAD】KID TYPE4 Tomoya Goto Model Steel
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 52.0mm |
| Weight (barrel Only) | 23.5g |
| Maximum Diameter | 6.5mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Pixel cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model Steel
KID TYPE4 Tomoya Goto Model Steel
PRICE:JPY15,400
tdd1973
Recently checked items
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model SteelJPY 13,200
-
TARGET
K-FLEX XENO MOTOMU SAKAI Model Standard Intermediate Neon Yellow 410326JPY 1,879
-
TARGET
JAPAN CONSTRUCTORS CHAMPION 2025 ENDEAVOUR GEN2 KASUMI SATO MODEL 210823JPY 29,800
-
Samurai
Samurai 1 改JPY 16,500
-
JOKERDRIVER
-ZERO-RUMELA Mid RearJPY 79,200
-
【L-Flight】】PRO Mao Takahashi Model ver.2 Shape KAMI MIX JPY 990


