Darts / 【Harrows】GEO PARALLEL 2BA 20g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 50.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Maximum Diameter | 6.4mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Center |
Harrows
GEO PARALLEL 2BA 20g
GEO PARALLEL 2BA 20g
PRICE:JPY33,000
had6802


