Darts / 【TARGET】PRIME SERIES XENO MOTOMU SAKAI Model 2BA 210838
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 45.2mm |
| Weight (barrel Only) | 19.0g |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Center |
TARGET
PRIME SERIES XENO MOTOMU SAKAI Model 2BA 210838
PRIME SERIES XENO MOTOMU SAKAI Model 2BA 210838
PRICE:JPY22,800
tad4821


