Darts / 【TARGET】PRIME SERIES XENO MOTOMU SAKAI Model SWISS POINT 23g 191051
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Standard | Swiss Point |
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 51.0mm |
| Weight (barrel Only) | 23.0g |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TARGET
PRIME SERIES XENO MOTOMU SAKAI Model SWISS POINT 23g 191051
PRIME SERIES XENO MOTOMU SAKAI Model SWISS POINT 23g 191051
PRICE:JPY22,800
tad4822
Recently checked items
-
TARGET
K-FLEX ENDEAVOUR KASUMI SATO MODEL Shape Medium Clear Purple 410318JPY 1,879
-
TARGET
K-FLEX ENDEAVOUR KASUMI SATO MODEL Shape Short Clear Purple 410316JPY 1,879
-
【L-Flight】】EZ Mayu Aoki Model ver.1 Standard MIX JPY 990
-
TARGET
JAPAN CONSTRUCTORS CHAMPION 2025 DIAMOND GEN3 KOSUZU IWAO MODEL 210822JPY 29,800
-
CONDOR×one80
AXE Yuki Onodera Model Small Short BlackJPY 2,200
-
TRiNiDAD
EDER TYPE6 Hiroyuki Yoshino Model SteelJPY 13,200


