Darts / 【DYNASTY】A-FLOW BLACK LINE LIBERTAS 3 Yohei Suzuki Model 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 49.0mm |
| Weight (barrel Only) | 21.0g |
| Maximum Diameter | 6.8mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE LIBERTAS 3 Yohei Suzuki Model 2BA
A-FLOW BLACK LINE LIBERTAS 3 Yohei Suzuki Model 2BA
PRICE:JPY19,800
dnd4181
Recently checked items
-
CONDOR×one80
AXE Yuki Onodera Model Small Long BlackJPY 2,200
-
CONDOR × S4
AXE Panda Small Medium Clear RedJPY 1,879
-
Bull's Fighter
THE ONE-POSEIDON Choi Minseok Model SUPER DARTS 2025 CHAMPION EDITION 2BA 18.5gJPY 19,800
-
【L-Flight】】PRO Mao Takahashi Model ver.2 Shape MIX JPY 990
-
SANGREAL
Walkure Yukie Sakaguchi Model SteelJPY 24,200
-
TARGET
PRIME SERIES XENO MOTOMU SAKAI Model SWISS POINT 25g 191052JPY 22,800


