Darts / 【TARGET】JAPAN CONSTRUCTORS CHAMPION 2025 ENDEAVOUR GEN2 KASUMI SATO MODEL 210823
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 48.0mm |
| Weight (barrel Only) | 21.0g |
| Maximum Diameter | 6.8mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
TARGET
JAPAN CONSTRUCTORS CHAMPION 2025 ENDEAVOUR GEN2 KASUMI SATO MODEL 210823
JAPAN CONSTRUCTORS CHAMPION 2025 ENDEAVOUR GEN2 KASUMI SATO MODEL 210823
PRICE:JPY29,800
tad7135
Recently checked items
-
Samurai
Samurai 1 改JPY 16,500
-
JOKERDRIVER
-ZERO-RUMELA Mid RearJPY 79,200
-
【L-Flight】】PRO Mao Takahashi Model ver.2 Shape KAMI MIX JPY 990
-
TARGET
ENDEAVOUR GENERATION 3 KASUMI SATO MODEL SWISS POINT 22g 191023JPY 24,800
-
【L-Flight】】PRO Mayu Aoki Model ver.1 Shape MIX JPY 990
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE LIBERTAS 3 Yohei Suzuki Model SteelJPY 19,800


