Darts / 【TARGET】THE MIRACLE GENERATION 7.5 MIKURU SUZUKI Model 2BA 210802
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 95% |
| Length | 50.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.0g |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
TARGET
THE MIRACLE GENERATION 7.5 MIKURU SUZUKI Model 2BA 210802
THE MIRACLE GENERATION 7.5 MIKURU SUZUKI Model 2BA 210802
PRICE:JPY24,800
tad7141
Recently checked items
-
Fit Flight Air
David Cameron Model 4 Rocket DblackJPY 970
-
L-Flight
EZ Jelle Klaasen Model ver.4.1 Standard Clear WhiteJPY 990
-
CONDOR
AXE WING SLIM Long BlackJPY 1,680
-
DARTSLIVE
DARTSLIVECARD #60 01 textbook pinkJPY 660
-
DARTSLIVE
DARTSLIVECARD #60 jinba ittaiJPY 660
-
DARTSLIVE
DARTSLIVECARD #60 Wrathful GorillaJPY 660


