Darts / 【TARGET】PRIME SERIES HOT SHOT GENERATION 3 HARITH LIM MODEL SWISS POINT 23g 191045
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Standard | Swiss Point |
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 47.0mm |
| Weight (barrel Only) | 23.0g |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TARGET
PRIME SERIES HOT SHOT GENERATION 3 HARITH LIM MODEL SWISS POINT 23g 191045
PRIME SERIES HOT SHOT GENERATION 3 HARITH LIM MODEL SWISS POINT 23g 191045
PRICE:JPY22,800
tad4832
Recently checked items
-
L-Flight
EZ Jelle Klaasen Model ver.4.1 Standard Clear WhiteJPY 990
-
CONDOR
AXE WING SLIM Long BlackJPY 1,680
-
DARTSLIVE
DARTSLIVECARD #60 01 textbook pinkJPY 660
-
DARTSLIVE
DARTSLIVECARD #60 jinba ittaiJPY 660
-
DARTSLIVE
DARTSLIVECARD #60 Wrathful GorillaJPY 660
-
DARTSLIVE
DARTSLIVECARD #60 Hawaiian BULLJPY 660


