Darts / 【DYNASTY】A-FLOW BLACK LINE T S2 Ting Sun MODEL 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 95% |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Maximum Diameter | 6.3mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Wing Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE T S2 Ting Sun MODEL 2BA
A-FLOW BLACK LINE T S2 Ting Sun MODEL 2BA
PRICE:JPY19,800
dnd4201
Recently checked items
-
CONDOR
AXE GOLDFISH Natsumi Iwata Model Standard Medium Clear Purple S-DARTS Limited EditionJPY 1,879
-
one80
Gunner Omega2 Lourence Ilagan Model Steel 22gJPY 18,700
-
CONDOR
AXE GOLDFISH Natsumi Iwata Model Small Long Clear BlueJPY 1,879
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400


