Darts / 【TRiNiDAD】X SERIES RAZOR
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 20.0g |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TRiNiDAD
X SERIES RAZOR
X SERIES RAZOR
PRICE:JPY9,900
tdd0545


