Darts / 【TARGET】TARGET STEPHEN BUNTING 95K STEPHEN BUNTING MODEL 2BA 19g 210391
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 95% |
| Length | 40.9mm |
| Weight (barrel Only) | 17.3g |
| Maximum Diameter | 6.8mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Micro Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TARGET
TARGET STEPHEN BUNTING 95K STEPHEN BUNTING MODEL 2BA 19g 210391
TARGET STEPHEN BUNTING 95K STEPHEN BUNTING MODEL 2BA 19g 210391
PRICE:JPY18,800
tad6981
Recently checked items
-
Winmau
PRISM Flights Pack2 MICHAEL VAN GERWEN model 8124JPY 1,815
-
Harrows
DAVE CHISNALL MODEL SERIES 4 Steel 22gJPY 24,200
-
MIRARCH
Liberte Yuna Sumori ModelJPY 14,800
-
DARTSHIVE
Koe Syain Project "Home" Voice Darts Set 〜Happy Ears Collection〜 Akane HarusakiJPY 16,500
-
one80
LUXOR 2 ETA Steel 22gJPY 15,400
-
one80
LUXOR 2 THETA Steel 24gJPY 15,400


