Darts / 【TARGET】CHARIS GENERATION 5 CATHY LEUNG MODEL SWISS POINT 22g 190577
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Standard | Swiss Point |
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 47.0mm |
| Weight (barrel Only) | 22.0g |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TARGET
CHARIS GENERATION 5 CATHY LEUNG MODEL SWISS POINT 22g 190577
CHARIS GENERATION 5 CATHY LEUNG MODEL SWISS POINT 22g 190577
PRICE:JPY24,800
tad7002
Recently checked items
-
FitFlight
PRO D-3 M BlueJPY 800
-
TARGET
K-FLEX STEPHEN BUNTING Model Standard Short Black 410123JPY 2,480
-
JOKERDRIVER
CRYSTAL KAISERINJPY 35,200
-
TRiNiDAD
RICARDO TYPE3 Seigo Asada Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 15,400
-
CUESOUL
Aglaia Heavy Sayaka Sasaki ModelJPY 14,000
-
one80
S-Bite S-B3 Steel 24gJPY 12,100


