Darts / 【one80】S-Bite S-B3 Steel 24g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 51.5mm |
| Weight (barrel Only) | 24.0g |
| Maximum Diameter | 6.8mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
one80
S-Bite S-B3 Steel 24g
S-Bite S-B3 Steel 24g
PRICE:JPY12,100
oed1312
Recently checked items
-
one80
S-Bite S-B2 Steel 22gJPY 12,100
-
CONDOR
AXE 120 Slim Long Clear RedJPY 1,680
-
TRIPLEIGHT
AXEBEC2 type-B Akihiko Owaku Model 2BA 20gJPY 15,800
-
Harrows
SUPERGRIP QP TAPERED Steel 23gJPY 17,600
-
DYNASTY
KATANA MURASAME・OBORO Limited Edition 2BA 22gJPY 13,800
-
TARGET
FABLE-FRIST EDITION SWISS POINT 23g 191006JPY 110,000


