Darts / 【TRiNiDAD】UNIFIED Roman Type6 Miyu Miyawaki Model Steel
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 95% |
| Length | 43.5mm |
| Weight (barrel Only) | 23.0g |
| Maximum Diameter | 7.3mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TRiNiDAD
UNIFIED Roman Type6 Miyu Miyawaki Model Steel
UNIFIED Roman Type6 Miyu Miyawaki Model Steel
PRICE:JPY13,200
tdd1613
Recently checked items
-
TARGET
K-FLEX STEPHEN BUNTING Model Standard Short Black 410123JPY 2,480
-
JOKERDRIVER
CRYSTAL KAISERINJPY 35,200
-
TRiNiDAD
RICARDO TYPE3 Seigo Asada Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 15,400
-
CUESOUL
Aglaia Heavy Sayaka Sasaki ModelJPY 14,000
-
one80
S-Bite S-B3 Steel 24gJPY 12,100
-
one80
S-Bite S-B2 Steel 22gJPY 12,100


