Darts / 【TARGET】TARGET STEPHEN BUNTING 95K STEPHEN BUNTING MODEL SWISS POINT 22g 190410
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Standard | Swiss Point |
| Materials | Tungsten 95% |
| Length | 47.0mm |
| Weight (barrel Only) | 22.0g |
| Maximum Diameter | 6.8mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Micro Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TARGET
TARGET STEPHEN BUNTING 95K STEPHEN BUNTING MODEL SWISS POINT 22g 190410
TARGET STEPHEN BUNTING 95K STEPHEN BUNTING MODEL SWISS POINT 22g 190410
PRICE:JPY18,800
tad6983
Recently checked items
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE any turned40 ASAKO ATARASHI MODEL 2BA 21gJPY 15,800
-
TRiNiDAD
UNIFIED Roman Type6 Miyu Miyawaki Model 2BAJPY 13,200
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE Entertainer HIROKAZU OSAKI MODEL 2BA 17.5gJPY 15,800
-
Harrows
RYAN SEARLE Model SERIES 3 2BA 20gJPY 24,200
-
one80
S-Bite S-B2 2BA 18gJPY 12,100
-
TARGET
K-FLEX Shape Medium Japan EXCLUSIVE AQUAMARINE 410284JPY 1,580


