Darts / 【ZERO DARTS】OCHICHI SUNNY PARK MODEL 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
ZERO DARTS
OCHICHI SUNNY PARK MODEL 2BA
OCHICHI SUNNY PARK MODEL 2BA
PRICE:JPY13,800
zrd0001
Recently checked items
-
Pro.VISION ZERO
Taerion KIM TAE HOON Model 2BAJPY 15,400
-
JOKERDRIVER
CRYSTAL KAISERINJPY 35,200
-
TRiNiDAD
RICARDO TYPE3 Seigo Asada Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 15,400
-
CUESOUL
Aglaia Heavy Sayaka Sasaki ModelJPY 14,000
-
one80
S-Bite S-B3 Steel 24gJPY 12,100
-
one80
S-Bite S-B2 Steel 22gJPY 12,100


