Darts / 【DYNASTY】KATANA ORTETGA JIKA cincuenta Nobuhiro Yamamoto model 2BA 21g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 50.0mm |
| Weight (barrel Only) | 21.0g |
| Maximum Diameter | 6.8mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Pixel cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
DYNASTY
KATANA ORTETGA JIKA cincuenta Nobuhiro Yamamoto model 2BA 21g
KATANA ORTETGA JIKA cincuenta Nobuhiro Yamamoto model 2BA 21g
PRICE:JPY15,800
dnd1163
Recently checked items
-
L-Flight
EZ Shape Matte BlueJPY 880
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Mitsuhiko Tatsunami Black XXLJPY 4,000
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Mitsuhiko Tatsunami Black XLJPY 4,000
-
TRiNiDAD×SANGREAL
Valz 2BAJPY 15,800
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Seina Nihonyanagi Black XXLJPY 4,500
-
DYNASTY
A-FLOW GOLD LINE PLAIN HIGHEST SERIES AVANT2JPY 11,000


