Darts / 【TARGET】PRIME SERIES SIRIUS GENERATON 4 YUTA HAYASHI MODEL SWISS POINT 22g 190589
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Standard | Swiss Point |
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 51.0mm |
| Weight (barrel Only) | 22.0g |
| Maximum Diameter | 6.7mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Pixel cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TARGET
PRIME SERIES SIRIUS GENERATON 4 YUTA HAYASHI MODEL SWISS POINT 22g 190589
PRIME SERIES SIRIUS GENERATON 4 YUTA HAYASHI MODEL SWISS POINT 22g 190589
PRICE:JPY16,000
tad4612
Recently checked items
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Seina Nihonyanagi Black XXLJPY 4,500
-
DYNASTY
A-FLOW GOLD LINE PLAIN HIGHEST SERIES AVANT2JPY 11,000
-
CONDOR
AXE BIG RIG2 Ben Robb Model Small Long Clear BlueJPY 1,879
-
one80
Gunner4 Lourence Ilagan Model Black Sand Blast 2BA 18gJPY 14,300
-
CONDOR
AXE Tomoya Goto Model G.T.Monster 3 Small Long Neon YellowJPY 1,879
-
COSMODARTS
Shintaro Inoue v2 Shintaro Inoue Model 2BAJPY 17,600


