Darts / 【one80】REIGN ver.2 Ryo Nakai Model 2BA 20g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 51.5mm |
| Weight (barrel Only) | 20.0g |
| Maximum Diameter | 6.6mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Steer cut( Step cut ) , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
one80
REIGN ver.2 Ryo Nakai Model 2BA 20g
REIGN ver.2 Ryo Nakai Model 2BA 20g
PRICE:JPY17,600
oed1142
Recently checked items
-
TARGET
K-FLEX Shape Short Purple Limited Edition 410256JPY 1,580
-
DYNASTY
A-FLOW CBLACK LINE SCEPTER3 Prince Shek Model 2BAJPY 15,800
-
SHADE
TIGA Barrel Design T-SHIRT Fenrir2 Black XXLJPY 4,000
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Mao Karube Dark Gray LJPY 4,500
-
DYNASTY
KATANA Kiwami KAIBYAKU OniJPY 7,800
-
SHADE
TIGA Barrel Design T-SHIRT Fenrir2 Black LJPY 4,000


