Darts / 【one80】Terrynator Terry Tan Model Steel 24g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 46.0mm |
| Weight (barrel Only) | 24.0g |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Multifaceted Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
one80
Terrynator Terry Tan Model Steel 24g
Terrynator Terry Tan Model Steel 24g
PRICE:JPY17,600
oed1195
Recently checked items
-
one80
Terrynator Terry Tan Model 2BA 18gJPY 17,600
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 George Nishitani Black LJPY 4,500
-
TARGET
JAPAN PREMIUM SWISS POINT Silica 35mm 340377JPY 3,800
-
CONDOR
AXE John Hurring Model THE DANGER Standard Long WhiteJPY 1,879
-
CONDOR
AXE THUNDER BITE Miyu Miyawaki Model Small Short Clear YellowJPY 1,879
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Ayumi Nakamura White MJPY 4,500


