Darts / 【DYNASTY】KATANA Nozarashi Zakura Yusuke Takahashi Model Steel
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 48.0mm |
| Weight (barrel Only) | 23.0g |
| Maximum Diameter | 6.8mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
DYNASTY
KATANA Nozarashi Zakura Yusuke Takahashi Model Steel
KATANA Nozarashi Zakura Yusuke Takahashi Model Steel
PRICE:JPY15,800
dnd1152
Recently checked items
-
FitFlight
PRO V-4 M BlueJPY 800
-
TARGET
BLACK MARQUE RENEGADE 4.0 Jun Kawashima Model SWISS POINT 25g 190580JPY 19,800
-
CONDOR
AXE 120 Slim Long Clear RedJPY 1,680
-
TRIPLEIGHT
AXEBEC2 type-B Akihiko Owaku Model 2BA 20gJPY 15,800
-
Harrows
SUPERGRIP QP TAPERED Steel 23gJPY 17,600
-
DYNASTY
KATANA MURASAME・OBORO Limited Edition 2BA 22gJPY 13,800


