Darts / 【Harrows】IMPACT DART Steel 24g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 51.0mm |
| Weight (barrel Only) | 24.0g |
| Maximum Diameter | 6.9mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
Harrows
IMPACT DART Steel 24g
IMPACT DART Steel 24g
PRICE:JPY14,300
had6744
Recently checked items
-
TIGA
FLUMINOUS3 Yuki Shimanouchi Model 2BAJPY 13,200
-
TARGET
SWISS STORM ONYX POINT Gold 35mm 340134JPY 2,200
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE any turned40 ASAKO ATARASHI MODEL 2BA 21gJPY 15,800
-
TRiNiDAD
UNIFIED Roman Type6 Miyu Miyawaki Model 2BAJPY 13,200
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE Entertainer HIROKAZU OSAKI MODEL 2BA 17.5gJPY 15,800
-
Harrows
RYAN SEARLE Model SERIES 3 2BA 20gJPY 24,200


