Darts / 【JOKER DRIVER】EXTREME STARS
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 95% |
| Length | 48.5mm |
| Weight (barrel Only) | 19.5g |
| Maximum Diameter | 6.7mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
JOKER DRIVER
EXTREME STARS
EXTREME STARS
PRICE:JPY22,000
jod4135
Recently checked items
-
L-Flight
EZ Slim BlueJPY 880
-
TARGET
K-FLEX STEPHEN BUNTING Model Standard Short Black 410123JPY 2,480
-
JOKERDRIVER
CRYSTAL KAISERINJPY 35,200
-
TRiNiDAD
RICARDO TYPE3 Seigo Asada Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 15,400
-
CUESOUL
Aglaia Heavy Sayaka Sasaki ModelJPY 14,000
-
one80
S-Bite S-B3 Steel 24gJPY 12,100


