Darts / 【TRiNiDAD】Romero TYPE3 ST Natsumi Iwata Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited Edition
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 95% |
| Length | 48.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.5g |
| Maximum Diameter | 6.2mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Micro Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
TRiNiDAD
Romero TYPE3 ST Natsumi Iwata Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited Edition
Romero TYPE3 ST Natsumi Iwata Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited Edition
PRICE:JPY15,400
tdd1637
Recently checked items
-
TARGET
K-SHIFT Shape Intermediate Clear 410556JPY 2,480
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE Entertainer HIROKAZU OSAKI MODEL 2BA 16.5gJPY 15,800
-
Harrows
RYAN SEARLE Model SERIES 3 Steel 30gJPY 24,200
-
Fit Flight Air
Rie Hoshino Model ver.7 Shape DblackJPY 970
-
Harrows
IMPACT DART Steel 24gJPY 14,300
-
TIGA
FLUMINOUS3 Yuki Shimanouchi Model 2BAJPY 13,200


