Darts / 【TARGET】MIZU SERIES 01 SWISS POINT 24g 191001
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Standard | Swiss Point |
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 52.0mm |
| Weight (barrel Only) | 24.0g |
| Maximum Diameter | 6.85mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TARGET
MIZU SERIES 01 SWISS POINT 24g 191001
MIZU SERIES 01 SWISS POINT 24g 191001
PRICE:JPY19,800
tad7122


