Darts / 【TRiNiDAD】LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model White Day S-DARTS Limited Edition 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 50.0mm |
| Weight (barrel Only) | 22.0g |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model White Day S-DARTS Limited Edition 2BA
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model White Day S-DARTS Limited Edition 2BA
PRICE:JPY15,400
tdd1904
Recently checked items
-
【L-Flight】】PRO Choi Minseok Model ver.1 Shape Black JPY 990
-
【L-Flight】】PRO Choi Minseok Model ver.1 Shape Blue JPY 990
-
UNICORN
Ayano Shiobara Model MoonJPY 18,500
-
TRIPLEIGHT
AXEBEC2 Air type-B Akihiko Owaku Model 2BA 18gJPY 16,800
-
TARGET
K-FLEX XENO MOTOMU SAKAI Model Shape Short Neon Yellow 410322JPY 1,879


