Darts / 【TRIPLEIGHT】Loud Roar ST MASAHIRO KUBOTA MODEL 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 47.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.5g |
| Maximum Diameter | 6.8mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Shark Cut , Spiral Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
TRIPLEIGHT
Loud Roar ST MASAHIRO KUBOTA MODEL 2BA
Loud Roar ST MASAHIRO KUBOTA MODEL 2BA
PRICE:JPY16,800
trd2822
Recently checked items
-
MIRARCH
Realign Neo Type1 torpedo Yukina Chiba deviseJPY 14,800
-
Harrows
GEO TORPEDO QP Steel 23gJPY 33,000
-
Harrows
WOLFRAM TRINITY 2BA 18gJPY 26,400
-
【L-Flight】】PRO Choi Minseok Model ver.1 Shape Blue JPY 990
-
UNICORN
Ayano Shiobara Model MoonJPY 18,500
-
TRIPLEIGHT
AXEBEC2 Air type-B Akihiko Owaku Model 2BA 18gJPY 16,800


