Darts / 【TRiNiDAD】SANTANA Rika Okubo Model Steel
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 20.0g |
| Maximum Diameter | 7.3mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TRiNiDAD
SANTANA Rika Okubo Model Steel
SANTANA Rika Okubo Model Steel
PRICE:JPY13,200
tdd1942


