Darts / 【Harrows】WOLFRAM TRINITY 2BA 18g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 97% |
| Length | 51.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.0g |
| Maximum Diameter | 6.3mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
Harrows
WOLFRAM TRINITY 2BA 18g
WOLFRAM TRINITY 2BA 18g
PRICE:JPY26,400
had6831


