Darts / 【one80】FB LEUNG Model ver.3 Steel 24g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 53.5mm |
| Weight (barrel Only) | 24.0g |
| Maximum Diameter | 6.4mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
one80
FB LEUNG Model ver.3 Steel 24g
FB LEUNG Model ver.3 Steel 24g
PRICE:JPY17,600
oed1355
Recently checked items
-
CONDOR
AXE 120 Yuki Yamada Model Un-Rai Small Long Clear BlackJPY 1,879
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE Marley KAZUKI ASHIZAWA Model 2BAJPY 19,800
-
CONDOR
AXE Un-Rai Yuki Yamada Model Small Medium Clear Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879
-
one80
FB LEUNG Model ver.3 2BA 22gJPY 17,600
-
L-Flight × GLIMSTER
PRO Beer ShapeJPY 998
-
CONDOR
AXE GOLDFISH Natsumi Iwata Model Small Short Clear BluegreenJPY 1,879


