Darts / 【TRiNiDAD】EDER TYPE6 Hiroyuki Yoshino Model 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 95% |
| Length | 48.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.0g |
| Maximum Diameter | 6.2mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Spiral Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
TRiNiDAD
EDER TYPE6 Hiroyuki Yoshino Model 2BA
EDER TYPE6 Hiroyuki Yoshino Model 2BA
PRICE:JPY13,200
tdd1951
Recently checked items
-
one80
FB LEUNG Model ver.3 Steel 24gJPY 17,600
-
CONDOR
AXE 120 Yuki Yamada Model Un-Rai Small Long Clear BlackJPY 1,879
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE Marley KAZUKI ASHIZAWA Model 2BAJPY 19,800
-
CONDOR
AXE Un-Rai Yuki Yamada Model Small Medium Clear Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879
-
one80
FB LEUNG Model ver.3 2BA 22gJPY 17,600
-
L-Flight × GLIMSTER
PRO Beer ShapeJPY 998


